Prawdopodobnie większość kierowców potwierdzi, że „gumę” łapią zazwyczaj wtedy, gdy najbardziej zależy im na szybkim dojechaniu do celu. Zgodnie z teorią „o złośliwości rzeczy martwych”, awaria ogumienia przydarza się w drodze na wakacje, rozmowę o pracę, lub ślub, na którym właściciel samochodu jest świadkiem. Wstawienie pojazdu do wulkanizatora często w takiej sytuacji jest niemożliwe. Na szczęście najlepsi wulkanizatorzy oferują usługę mobilną. Czym ona jest?

Czy koło można naprawić „w terenie”?

Tak, o ile dysponuje się odpowiednim sprzętem, wiedzą i doświadczeniem. Wulkanizacja mobilna to usługa polegająca na naprawie koła w miejscu awarii, przez doświadczonych wulkanizatorów, na co dzień pracujących w stacjonarnym serwisie. Przyjeżdżają oni do klienta razem z profesjonalnym sprzętem i częściami. Pomogą klientowi zmienić koło jeśli będzie tego potrzebował, naprawią też to, które uległo uszkodzeniu. Większość opon da się naprawić w miejscu awarii, w „terenowych” warunkach – bardzo rzadko okazuje się to niemożliwe. Dla klienta, który nie ma czas na holowanie samochodu do warsztatu, taka pomoc często okazuje się na wagę złota.

Pomoc 24/7

Usługa wulkanizacji mobilnej oferowana przez naszą firmę jest dostępna dla klientów przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Rozumiemy, jak bardzo problematyczne może być złapanie „gumy” na pustej autostradzie, w środku deszczowej nocy. Dlatego nasi wulkanizatorzy są dostępni zawsze wtedy, gdy otrzymują wezwanie. Służymy pomocą nie tylko kierowcom samochodów osobowych, ale też aut dostawczych, a także większych SUV-ów oraz pojazdów 4×4.

Jeśli wybierasz się na drugi koniec Polski, sprawdź, czy w okolicy trasy Twojego przejazdu funkcjonuje usługa mobilnej wulkanizacji. Jeśli tak, podczas drogi będziesz spokojny, że wszelkie problemy z ogumieniem w razie czego rozwiążesz szybko i bez zbędnych nerwów. Warto znać też okoliczne firmy oferujące taką usługę, by w razie potrzeby móc skierować pomoc do znajomego, który zadzwoni do Ciebie z prośbą o sholowanie w podobnej sytuacji.

Kategorie: Blog