Województwo śląskie jest obszarem często odwiedzanym zarówno przez turystów, jak i pracowników niemalże każdej branży. Z myślą o nich wszystkich powstała nasz firma. Mobilna wulkanizacja ze Śląska – to my. Działamy szybko i fachowo, a przy tym gwarantujemy miłą obsługę. Złapałeś gumę? Zgłoś się do nas! Nasz pracownik przyjedzie we wskazane miejsce o każdej porze, naprawi usterkę, abyś mógł dalej podróżować.


Dlaczego warto z nami współpracować? Choćby z tego powodu, że sumiennie realizujemy powierzone zadania i staramy się z roku na rok poprawiać jakość naszych usług – od początku działalności przyświecała nam myśl, abyśmy byli kierowcom pomocni. Z własnego doświadczenia wiemy, że nic nie potrafi tak wyprowadzić z równowagi jak awaria na trasie, tym bardziej gdy jest się w trakcie podróży. Z naszej mobilnej wulkanizacji skorzystały już setki kierowców ze Śląska – a to nas cieszy i motywuje do dalszego rozwoju.


Codziennie dokładamy wszelkich starań, by budować silną i stabilną markę. Prowadzenie mobilnego serwisu opon na Śląsku to zadanie wymagające od nas nie tylko zaangażowania, ale i pasji. Tworzymy zgrany zespół składający się z osób, dla których praca jest przede wszystkim źródłem satysfakcji. Zapraszamy do współpracy.