Samochód odmówił Ci posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie i szukasz wulkanizacji 24h ze Śląska? Skorzystaj z naszych usług – pracujemy przez 365 dni w roku. To oznacza, że do naszego zakładu możesz zadzwonić lub przyjechać o każdej porze i mieć pewność, że nasz pracownik odbierze telefon lub otworzy Ci drzwi i obsłuży. Oferujemy kompleksową obsługę i krótki termin realizacji zlecenia. Posiadamy kompletny sprzęt diagnostyczny i dostęp do części zamiennych – zapraszamy do współpracy.


Zajmujemy się wulkanizacją 24h na Śląsku – m.in. naprawiamy opony a4, koła, prostujemy felgi aluminiowe i stalowe, obsługujemy auta osobowe, ciężarowe i dostawcze. Tym, co nas wyróżnia oprócz szybkiego i dokładnego wykonywania powierzonych nam prac, są atrakcyjne ceny. Usługi możemy wykonać zarówno stacjonarnie (w naszym serwisie), jak i na trasie podczas ulewnego deszczu. W asortymencie posiadamy opony z klasy premium i opony klasy ekonomicznej.


Kiedy warto skorzystać z usług mobilnej wulkanizacji?

Klientami naszej wulkanizacji 24h na Śląsku są nie tylko turyści czy kierowcy, którym auto zepsuło się akurat gdzieś na trasie. Wśród Klientów są również osoby niemające czasu lub możliwości, by przyjechać do warsztatu stacjonarnego. Opiekujesz się dzieckiem?przez cały dzień jesteś w pracy? A może nie chcesz tracić czasu na wizytę u wulkanizatora? – zadzwoń do nas, a przyjedziemy do Twojego domu, biura lub miejsca pracy i wykonamy usługę.