Zajmujemy się wulkanizacją mobilną i stacjonarną 24h na terenie Śląska. Wymieniamy i naprawiamy opony w autach osobowych, dostawczych i Suv/4×4. Dzięki dostępowi do wszelkich niezbędnych maszyn i zdobytemu przez lata doświadczeniu w obsłudze dużych flot samochodowych możemy zaoferować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy m.in. wyważanie i wymianę opon/ kół.


Jeżeli nie chcesz lub nie masz czasu, by przyjechać do naszego warsztatu stacjonarnego, zadzwoń i wskaż miejsce – a nasz wulkanizator przyjedzie do Ciebie. Dzięki współpracy z hurtowniami z całej Polski dostarczymy Ci i zamontujemy odpowiednie ogumienie. Prowadzimy całodobową wulkanizację na Śląsku, więc wystarczy, że do nas zadzwonisz – 500 211 770 .


Jak naprawiamy opony?

Usterki naprawiamy na dwa sposoby – na ciepło lub na zimno. To, z której metody skorzystamy, zależy od rodzaju awarii. Naprawa na ciepło jest bardziej zaawansowana, gdyż w jej trakcie należy używać form przywracających oponie pierwotny stan – stosujemy ją m.in. do naprawiania bocznego uszkodzenia ogumienia. Z kolei naprawa na zimno jest prostsza i trwa krócej. Z tej metody korzystamy podczas naprawiania uszkodzeń punktowych powstałych np. po najechaniu na ostry przedmiot.