Pojazdy ciężarowe są tymi, które najczęściej potrzebują pomocy w przypadku awarii ogumienia na drodze. Nie oznacza to jednak, że problemów z kołami i oponami nie mają też właściciele samochodów osobowych. Szczególnie są one dotkliwe wówczas, gdy wcześniej uległo też uszkodzeniu koło zapasowe, a kierowca jest właśnie w drodze na upragnione wakacje czy w podróży służbowej.

Mobilna wulkanizacja to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu możesz zaoszczędzić czas i koszty, związane z holowaniem auta do warsztatu. Nasz serwis oferuje wsparcie na drogach w rejonie Śląska. Jesteśmy gotowi do wyjazdu zawsze, kiedy ktoś nas potrzebuje.

Całodobowa wulkanizacja mobilna to zarówno wymiana koła na miejscu awarii, jak i jego naprawa. Wykonujemy ją w zakresie, który jest możliwy w warunkach terenowych. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, częściami zamiennymi i doświadczeniem, które nam to umożliwiają. Nasz serwis wulkanizacji zajmuje się wymianą oraz naprawą opon z dojazdem w samochodach osobowych, autach dostawczych oraz SUV/4×4. Wystarczy, że do nas zadzwonisz – 500 211 770.

Wulkanizacja 24h z dojazdem i stacjonarnie

Mobilna wulkanizacja 24h to nie jedyna nasza oferta. Prowadzimy również stacjonarny zakład wulkanizacyjny przy ulicy Rzemieślniczej 16 w Jaworznie. Wykonujemy w nim naprawy ogumienia, które wymagają bardziej skomplikowanych zabiegów i profesjonalnego wyposażenia.

Często podróżujesz w rejonie Śląska? Wulkanizacja mobilna na A4, A1 i innych drogach szybkiego ruchu to gwarancja szybkiego wsparcia na trasie.